UnContested Judicial Races - MSNewsNow.com - Jackson, MS

UnContested Judicial Races

Supreme Court - District 2 Place 1
Jess H. Dickinson

Appeals Court - District 1 Place 1
Jimmy Maxwell

Appeals Court - District 4 Place 2
Joe Lee

Appeals Court - District 5 Place 1
Bill Myers

Chancery Court - District 1 Place 1
John A. Hatcher

Chancery Court - District 1 Place 2
Michael Malski

Chancery Court - District 1 Place 3
Jacqueline Mask

Chancery Court - District 1 Place 4
Talmadge Littlejohn

Chancery Court - District 2
David Clark

Chancery Court - District 3 Place 1
Percy Lynchard

Chancery Court - District 3 Sub 2 Place 2
Vicki Cobb

Chancery Court - District 3 Sub 2 Place 3
Mitchell Lundy

Chancery Court - District 4
Debbra Halford

Chancery Court - District 5 Place 1
Dewayne Thomas

Chancery Court - District 5 Place 2
Patricia Wise

Chancery Court - District 5 Place 3
Denise Owens

Chancery Court - District 5 Place 4
Bill Singletary

Chancery Court - District 6 Place 1
Joseph Kilgore

Chancery Court - District 6 Place 2
Edward Fenwick

Chancery Court - District 7 Place 1
Catherine Farris-Carter

Chancery Court - District 7 SubDist 1 Place 2 
Tom Ross

Chancery Court - Dist 7 Sub 2 Pl 2
Jon M. Barnwell

Chancery Court - District 7 Sub 2 Place 3
W. M. Sanders

Chancery Court - District 7 Place 3
Jimmy L. Miller

Chancery Court - District 8 Place 1
Jim Persons

Chancery Court - District 8 Place 3
Sandy Steckler

Chancery Court - District 8 Place 4
Carter Bise

Chancery Court - District 9 Place 1
Marie Wilson

Chancery Court - District 9 Place 2
Jane Weathersby

Chancery Court - District 9 Place 3
Vicki Roach-Barnes

Chancery Court - District 10 Place 1
James Thomas

Chancery Court - District 10 Place 3
Johnny Lee Williams

Chancery Court - District 10 Place 4
Gene Fair

Chancery Court - District 11 Place 1
Janace Harvey-Goree

Chancery Court - District 11 Place 2
Cynthia Brewer

Chancery Court - District 12 Place 1
Jerry Mason

Chancery Court - District 12 Place 2
Larry Primeaux

Chancery Court - District 13 Place 2
Joe Walker

Chancery Court - District 14 Place 1
Kenneth Burns

Chancery Court - District 14 Place 2
Jim Davidson

Chancery Court - District 14 Place 3
Dorothy W. Colom

Chancery Court - District 15
Ed Patten

Chancery Court - District 16 Place 1
Neil Harris

Chancery Court - District 16 Place 2
Jaye Bradley

Chancery Court - District 16 Place 3
Chuck Bordis

Chancery Court - District 17 SubDist 1
Vincent Davis

Chancery Court - District 17 SubDist 2
George Ward

Chancery Court - District 18 Place 1
Glenn Alderson

Chancery Court - District 19
Frank McKenzie

Chancery Court - District 20 Place 1
Dan Fairly

Chancery Court - District 20 Place 2
John Grant

Circuit Court - District 1 Place 1
Seth Pounds

Circuit Court - District 1 Place 3
Thomas Gardner III

Circuit Court - District 1 Place 4
James Roberts

Circuit Court - District 2 Place 1
Lisa Dodson

Circuit Court - District 2 Place 2
John Gargiulo

Circuit Court - District 2 Place 3
Larry Bourgeois

Circuit Court - District 2 Place 4
Roger Clark

Circuit Court - District 3 Place 1
Andrew Howorth

Circuit Court - District 4 Place 2
Margaret Carey-McCray

Circuit Court - District 4 Place 3
Betty W. Sanders

Circuit Court - District 5 Place 1
Joseph Loper

Circuit Court - District 5 Place 2
Clarence Morgan

Circuit Court - District 6 SubDist 1
Lillie Blackmon Sanders

Circuit Court - District 6 SubDist 2
Forrest Johnson

Circuit Court - District 7 Place 2
Tomie T. Green

Circuit Court - District 7 Place 3
Winston Kidd

Circuit Court - District 8 Place 1
Marcus Gordon

Circuit Court - District 9 SubDist 1
Isadore W. Patrick

Circuit Court - District 9 SubDist 2
Jim Chaney

Circuit Court - District 10 Place 1
Robert Bailey

Circuit Court - District 10 Place 2
Lester Williamson

Circuit Court - District 11 Place 2
Johnnie E. Walls Jr.

Circuit Court - District 11 Place 3
Charles Webster

Circuit Court - District 12
Bob Helfrich

Circuit Court - District 13
Bob Evans

Circuit Court - District 14 Place 1
Mike Taylor

Circuit Court - District 14 Place 2
David Strong

Circuit Court - District 16 Place 2
Lee J. Howard

Circuit Court - District 17 SubDist 1
Robert P. Chamberlin

Circuit Court - District 17 Sub 2 Pl 2
Jimmy McClure

Circuit Court - District 18
Billy Joe Landrum

Circuit Court - District 19 Place 1
Bob Krebs

Circuit Court - District 19 Place 2
Kathy King Jackson

Circuit Court - District 19 Place 3
Dale Harkey

Circuit Court - District 20 Place 2
William Chapman

Circuit Court - District 21
Jannie M. Lewis

Circuit Court - District 22
Lamar Pickard

Powered by Frankly